تبلیغات
خبری و تفریحی الیما - به بانوان تکواندو کار برای کسب نتیجه امیدواریم
مالی ارزشمندتر از عقل،‌ و فقری شدیدتر از نادانی و همراهی بهتر از خوش‌اخلاقی و یاوری شایسته‌تر از مشورت نیست

تبلیغات

محل نمایش تبلیغا شما

دسته بندی موضوعات

آرشیو مطالب

آمار و اطلاعات

  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل پست ها :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

به بانوان تکواندو کار برای کسب نتیجه امیدواریم

نوشته: سامان بهرامی در: چهارشنبه 26 تیر 1392 | نظرات()

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون تکواندو گفت: داوران دیدار فریده رشیدی با نماینده تونس را به خوبی قضاوت نکردند و باعث باخت رشیدی شدند.

زهرا سروی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به مکزیک، در مورد شکست فریده رشیدی اولین نماینده تیم ملی بانوان در مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: در بازی رشیدی با نماینده تونس یک مقدار ناداوری رخ داد. در طول مبارزه نماینده تونس مدام خود را به زمین می‌انداخت برای اینکه خطا می‌کرد اما متاسفانه داور هیچ توجهی به عملکرد او نداشت. در واقع در قانون داوری این موضوع وجود دارد که اگر یک بازیکن یک بار خود را به زمین انداخت داور می‌تواند چشم‌پوشی کند و اگر دوباره تکرار شود حتما باید خطا گرفته شود اما در این دیدار چنین اتفاقی رخ نداد.

 بانوان در مسابقات قهرمانی جهان

وی در ادامه افزود:‌ امروز شکرانه ایزدی باید به مصاف حریف خود برود و این ورزشکار دومین حضورش در مسابقات بین‌المللی را تجربه می‌کند که امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشد و نتیجه خوبی برای تیم ملی کسب کند. فردا هم پریسا قربانی باید به مصاف حریفانش برود. قربانی بازیکن باهوشی است و به راحتی به کسی امتیاز نمی‌دهد. امیدواریم او نیز بتواند نتیجه درخشانی برای تیم کسب کند. در روز آخر سوسن حاجی‌پور را داریم که نسبت به دیگر نفرات تجربه بیشتری دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که برای سه نماینده باقیمانده چه پیش‌بینی می‌کنید، گفت:‌ واقعا در طول این همه سال هیچ وقت نتوانستیم پیش‌بینی کنیم چرا که کار بسیار دشواری است. به خصوص حضور در مسابقات جهانی که یک رقابت بسیار سنگینی است اما ما برای بانوان امیدواریم و آرزوی‌مان کسب بهترین نتیجه است.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو گفت: به هر شکل ما در این مدت تمرینات و برنامه‌های خوبی را برای آنها مهیا کرده بودیم و همه آنها طبق تمریناتی که مربیان برای‌شان در نظر گرفته بودند، عمل کردند. امیدوارم مزد زحمات‌شان را طی چند روز آینده به دست آورند.

هرگونه كپی برداری با ذکر منبع مجاز است. : 1387